Hakkımızda

Tuncay Yapı Sistemleri
2010 yılında Diyarbakır Bağlar İlçesi Bağcılar Mahallesinde kurulmuş olan Tuncay Yapı firmamız Otomatik kepenk ve Panjur sistemleri ile siz değerleri halkımıza hizmet vermektedir. .

KALİTE, ESTETİK ve TEKNOLOJİ doğrularını aynı noktada kesiştirmeyi hedeflemiştir.

Sektöründe farklılaşarak yer edinmeyi hedefleyen firmamız Otomatik Kapı, Kepenk ve Panjur ürünlerini müşteri beğenisine sunmaktadır.

Faaliyet konusu dahilinde ihtisaslaşmış firmamız tecrübeli kadro ile konusunda tek olmayı hedefleyerek Diyarbakır ve çevresinde hizmet vermektedir. 2010 yılına kadar bayisi olduğu ürünlerin satış ve satış sonrası hizmetlerini sunan firmamız, 2010 yılından itibaren belli ürünlerin imalatını yapmaya başlamıştır.

Ürünlerini Konut Gurubu , Ticari Gurup ve Endüstriyel Gurup olmak üzere üç kategoride ayıran firmamız, Deneyimli kadrosu, eksiksiz ürün yelpazesi ve farklılaşma anlayışıyla her gün gelişen sektörde yenilikleri takip ederek ilerleyişine devam edecektir.

Tuncay Yapı olarak 2010’dan beri KONFORUNUZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ…

Vizyonumuz

“Yapı Otomasyon Sistemleri sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız yerel, ulusal ve uluslararası ticaretleriyle her geçen gün büyümektedir. Başarılarımızın en önemli itici gücü; müşteri memnuniyet oranlarımızın maksimum seviyede olmasıdır. Vizyonumuz; inovatif müşteri çözümlerimizle, kurumsal varlığımızı sürdürülebilir hale getirmek ve yeni nesillere aktarmaktır.